Aktualności i Galerie 2018

Aktualności i Galerie 2018

Maj

Klaster Metalowy METALIKA jest partnerem seminarium biznesowego w zakresie nowego programu pt. Polska Strefą Inwestycji, czyli cała Polska strefą ekonomiczną.Organizatorem głównym jest Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., firma Deloitte i Miasto Wałcz. Spotkanie odbędzie się w dniu 9 maja 2018r. w godzinach 11.00-14.30, w Wałeckim Centrum Kultury, Plac Zesłańców Sybiru 3

SPOTKANIE DOTYCZY RÓWNIEŻ PRZEDSIĘBIORCÓW Z POWIATU ZŁOTOWSKIEGO I CZŁUCHOWSKIEGO (teren oddziaływania słupskiej strefy to teren środkowopomorski)

Trwa proces legislacyjny dot. zmiany zasad udzielania pomocy publicznej na realizację nowych projektów inwestycyjnych przez przedsiębiorców. Zmiany te rozszerzają działalność stref ekonomicznych na terytorium całej Polski, stąd też o wsparcie będą mogli ubiegać się wszyscy przedsiębiorcy, którzy spełnią określone nowymi przepisami kryteria ilościowe i jakościowe.
Tematem przewodnim spotkania będzie omówienie nowego instrumentu wsparcia inwestycji, dzięki któremu zachęty podatkowe dla przedsiębiorców mają być dostępne w każdej gminie, niezależnie od statusu właściciela gruntów (nieruchomości JST, Skarbu Państwa i prywatne).
Zmianie ulegną warunki uzyskania wsparcia przez firmy na realizację nowych inwestycji opisane w projektowanej ustawie i rozporządzeniach.

O tym i o wielu innych ważnych tematach będzie można dowiedzieć się podczas niniejszego seminarium.Planujesz realizację nowego projektu inwestycyjnego z sektora przemysłu/usług? Przyjdź na seminarium i dowiedź się więcej w jaki sposób mógłbyś ubiegać się o uzyskanie wsparcia na jego realizację.

Informacje o wydarzeniu publikujemy na stronie: https://sse.slupsk.pl/index.php/pl/homepage-mainmenu/aktualnosci/1679-09-05-2018-seminarium-biznesowe-dla-przedsiebiorcow-w-walczu

Prosimy o uprzednią rejestrację Państwa uczestnictwa na adres: promocja@parr.slupsk.pl

 

Comments are closed